RÜYADA ŞEFTALİ GÖRMEK

Rüyada şeftali, hem iyi hem de kötü şekilde tabir edilir. Rüyada şeftali görmek, kısmet ve şans demektir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işleri de yolunda gidecek ayrıca hiç zorluğa ya da sıkıntıya düşmeyecek demektir. Bu rüya bir de kişinin çok üzüleceği, içine kapanacağı, belki de hayata küseceği şekilde kötü olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bekar bir kişi rüyasında şeftali görürse karşısına güzel bir kısmet çıkacak, evli bir kimse rüyasında şeftali görürse rüya sahibinin evlilik hayatının her zaman güzel ve mutlu geçeceğine işaret eder.

Rüyada Şeftali Görmenin Anlamları

Rüyada şeftali ağacı, görgülü, asil, zengin ama alçakgönüllü birine ve bu kişi ile yapılacak olan mutlu ve hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Rüyada şeftali toplamak, rüya sahibi kendisi için hayırlı olacağına ve kazanç sağlayacağına inandığı bir işe girecek ve beklediği gibi de olacak, bu işten kar ve kazanç sağlayacak demektir.

Rüyada şeftali yemek, güzel ve tatlı şeftali ise gören kişinin hayatının ağız tadı ile geçeceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işaret eder. Rüyada yenilen şeftali ekşi ya da olmamış ise kişinin şüphelerine ve kuruntularına işaret eder.

Rüyada şeftali suyu içmek, çok hayırlıdır. Sağlık sorunları olanlar için, şifa ve sağlıklı yaşamaya, sıkıntıda ve darlıkta olanlar için rahata kavuşmaya, borcu olan kişiler için de borcundan kurtulmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com