RÜYADA SARIMSAK GÖRMEK

Rüyada sarımsak, hile, fesat, art niyet, kem göz ve kötü düşünceler olarak tabir edilir. Rüyasında sarımsak gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü düşünceleri olan kimseler vardır şeklinde değerlendirilir. Sarımsak, rüya sahibinin iftiraya ya da haksızlığa uğramasına işaret eder. Rüya sahibinin tamamen masum olduğu ve hiç haberi bile olmadığı bir konun kötü sonuçlarından dolayı sorumlu tutulacağı ve suçlanacağı şeklinde tabir edilir. Bu nedenle, kişi çok zor ve sıkıntılı günler geçirecek, kendisine atılan çirkin iftira nedeniyle de büyük bir çöküntü içerisine girecek demektir.

Rüyada Sarımsak Görmenin Anlamları

Rüyada sarımsak almak, hayırlara delalettir. Rüya sahibinin olmasını çok istediği bir dileğinin gerçekleşmesine ya da almayı çok istediği bir şeyi alabilmesine işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı sevinç olarak tabir edilir.

Rüyada sarımsak soymak, bazı tatsız durumlara işaret eder. Rüya sahibi bu tatsız ve hoş olmayan durumdan ancak birilerinin yardımı ile kurtulabilir demektir.

Rüyada sarımsak yemek, rüya sahibi toplum tarafından dışlanacak ve hak yolunda da büyük bir günah işleyecek bir şey yapacak ve bunun faturasını insanlar tarafından hor görülmek ve istenmemekle ödeyecektir.

Rüyada sarımsak dikmek, gören kişinin askıya aldığı ve rafa kaldırdığı projelerinin işe yarayıp, kendisine fayda getireceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatı olumlu olarak değişecek demektir.

Rüyada sarımsak dövmek, mutluluk, sağlık ve zenginlik olarak değerlendirilir. Rüyasında sarımsak dövdüğünü gören rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşamayacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com