RÜYADA ŞARAP GÖRMEK

Rüyada şarap görmek, doğru olmayan yollara sapmaya, yanlış arkadaşlıklar edinmeye ve bu kişilerin aklıyla hareket etmeye tabir edilir. Kişi kendisine arkadaş olacak ve hayır getireceğini zannettiği bu kişiler nedeniyle huy değiştirecek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacak, kendisi bile kendisini tanımaz olacak demektir. Rüya sahibi, eskiden kimsenin bir iğnesine tenezzül etmezken, şimdi bir kuruşu nasıl bedavadan kazanacağının hesabını yapar olmuştur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şarap Görmenin Anlamları

Rüyada kırmızı şarap görmek, evin hanımına işaret eder. Bu hanım, cefakar, anlayışlı, ketum ve güzel kişi olarak tasvir edilir. Evinin sırrını ve sorunlarını kimseye söylemez demektir.

Rüyada şarap şişesi görmek, gören kişi engin bilgi birikimine ve hayat tecrübesine sahip bir kimseden akıl alacak demektir. Eğer aldığı fikir aklına yatarsa bu öğüde uyacak fakat aldığı fikir içine sinmezse o zaman kendisine verilen ve aslında uyması durumunda kendisini sıkıntıdan kurtaracak olan öğüde uymayarak zararlı çıkacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada şarap kadehi görmek, gören kişi hayati adımlar atacak ve belki de hayatının dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacak ve bu işlerden hayır bulacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada şarap içmek, rüya sahibi için güzel dilekler ve dualarda bulunan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibini koruyup kollayacak, üzerine titreyecek ve rüya sahibi için hiçbir Allah’ın kuluna ileri geri laf ettirmeyecek demektir.

Rüyada şarap içen birini görmek, rüya sahibi kendisi için faydalı olacak, aklı başında, konuşmasını bilen, toplum insanı olan ve saygınlık gören bir kişi ile ahbaplık edecek ve kendisinden büyük hayır görecektir şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com