RÜYADA SANDAL GÖRMEK

Rüyada sandal görmek, tüy gibi hafiflemeye işaret eder. Rüya sahibinin çektiği zahmetin, çilenin ve zorluğun nihayet sona ereceği, neşeli günler göreceğine delalet eder. Kişi bundan sonrası için gününü gün edecek, yarınını düşünmeden çok iyi şartlarda rahat rahat ve istediği şekilde yaşayacak demektir. Yani geçmişte yaşadığı fakirliğin, sıkıntının ve zorluğun acısını çıkaracak, bundan sonraki günlerini lüks ve rahatlık içinde geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Sandal Görmenin Anlamları

Rüyada sandala binmek, gerçekten de hayırlı olacak ve kendisine çok iyi gelecek bir yola çıkılacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu yolculuktan büyük zevk alacak ve gerek ruhunu gerek bedenini dinlendirecek ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada sandalla gezmek, gören kişinin hayattan umduğunu bulup, tüm hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Kişi, çalışmadan sahip olduğu zenginliğinin tadını çıkaracak, hayattan istediği her şeyi alacak demektir. Hayat şartları daima çok iyi olacaktır.

Rüyada sandal batması, pek hayırlı değildir, kişi için huzursuzluk, sıkıntı, kötü haber ve olumsuz olaylar anlamı taşımaktadır. İyi ve olumlu yönde ilerleyen hayatın bir anda karışmasına bir takım problemlerin baş göstermesine işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com