RÜYADA ŞAMPANYA İÇMEK

Rüyada şampanya içmek, gören kişinin kendisine zarar veren bazı huyları olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin devamlı öfkeyle hareket etmesine, sinirliyken söz söyleyip karar almasına, kendini kontrol edememesine ve sonradan pişman olacak şeyler yapmasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin, dünya işlerine kendini gereğinden fazla kaptırdığına, elindekilerin kıymetini bilmeyerek hep daha fazlasına sahip olma çabası nedeni ile sahip olduklarının keyfini çıkaramamasına işaret eder.

Rüyada Şampanya İçmenin Anlamları

Rüyada şampanya görmek, rüya sahibine hayır getirmeyecek yani haydan gelip huya gidecek dünya malına ya da servete işaret eder. Mazlumun hakkını çalmaya, rızkını engellemeye ve bu yüzden onun bedduasını alarak varlık sahibi olmaya fakat hayrını görememeye ve onu layığı ile harcayamamaya işaret eder.

Rüyada şampanya patlatmak, doğru yoldan ayrılmaya, iyi huyları terk etmeye, dinin gereklerini yerine getirmemeye, hem ayıp hem de günah olan işlere girmeye, başkasının malına ve parasına göz dikip bu yolla kar elde etmeye ve geçim sağlamaya işaret eder.

Rüyada şampanya bardağı görmek, gören kişinin tüm eksiğini kapatan, ihtiyaçlarını gideren, hayatını çekip çeviren ve düzene sokan, yeri geldiğinde yemeyip yediren, içmeyip içiren ve giymeyip giydiren bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi için yaptığı fedakarlığı ve gösterdiği özveri ile hakkı ödenmeyecek birine işaret eder.

Rüyada votka görmek, gören kişini memnuniyetsiz ve mutsuz olduğuna, yaşadığı ve sahip olduğu imkanları beğenmediğine, eline geçen geliri tatmin edici bulmadığına ve bu nedenle hep mutsuz, sinirli ve stresli olduğuna tabir edilir.

Rüyada votka içmek, gören kişinin başarı, zafer ve mutluluk elde etmek için gereken hassasiyeti ve önemi göstermesine, daha candan ve isteyerek çalışmasına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com