RÜYADA ŞAMDAN GÖRMEK

Rüyada şamdan görmek, gören kişinin aile hayatına kavuşacağına, sorumluluk alacağına, aile babası (annesi) olacağına ve yeni başlangıçlar yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin düzenli bir ev hayatı olacağı, işinden çıkar çıkmaz evine gitmek için can atacağı, hafta sonlarını, tatillerini ve özel günleri annesi, babası, eşi ve çocukları ile geçireceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kendi yuvasına sahip olacağına ve çekirdek ailesini kuracağına işaret eder.

Rüyada Şamdan Görmenin Anlamları

Rüyada şamdan almak, gören kişinin sevdiği kişi ile yepyeni bir hayata adım atacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetini bulacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına işaret eder.

Rüyada gümüş şamdan görmek, gören kişinin aile içindeki huzurunun yerine gelmesi için gereksinim duyduğu tüm şartlara sahip olacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların sona ereceğine, insanların afiyet bulacağına, sağlığına, huzuruna ve neşesine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada şamdanda mum görmek, gören kişinin büyük bir dileği var şeklinde yorumlanır ve bütün dualarını bu yönde ettiğine, en büyük arzusunun onun bu dileğine kavuşmak olduğuna işaret eder. Rüya sahibi mutlaka onu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada mum ve şamdan görmek, mumun yanıyor olması durumunda rüya sahibinin hayallerinin çok yakın bir zamanda yani kısa vadede gerçekleşeceğine işaret ederken mumun yanmıyor olması durumunda amacına giden yolda biraz daha sabretmesi gerektiği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada şamdanlık görmek, şamdan görmek aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile iyi bir yuva kuracağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına ve bir evlilikten beklediği ne varsa onu eşinden ve ailesinde bulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com