RÜYADA SALINCAK GÖRMEK

Rüyada salıncak görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili belki de geleceği açısından çok önem taşıyacak bir işe başlayacağına fakat bu konuda bir süre belirsizlik yaşayacağına işaret eder. Bunun yanında rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak ve tüm hayatını değiştirecek güzel bir olayın yaşanmasına delalet eder. Bu olay rüya sahibinin tüm kaderini değiştirecek ve yaşadığı hayattan çok daha farklı bir hayata adım atacak demektir. Rüyada salıncak görmek, köklü değişiklikler, hükümet kapısı, alınacak yeni kararlar şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi en az bir ya da birden fazla kişi ile el sıkışıp, kendisine hayır getirecek ve gelirini garanti edecek bir iş için kolları sıvayacaktır.

Rüyada Salıncak Görmenin Anlamları

Rüyada salıncak kurmak, rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği yeni projeler üzerinde çalıştığına ve tüm enerjisini bu projeler için kullandığına delalet eder.

Rüyada salıncakta sallanmak, iş hayatı ile ilgili önemli ve büyük bir gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Bu gelişme sayesinde rüya sahibinin işten yana bir daha asla sırtı yere gelmeyecek hatta bu işten emekli olacak demektir.

Rüyada salıncaktan inmek, rüya sahibi üzerine çöken ağırlıklardan ve musibetlerden kurtularak esenlik bulacak demektir. Rüyada salıncaktan indiğini gören kişi büyük bir rahatlama yaşayacak anlamına gelir.
 Rüyada salıncaktan düşmek, rüya sahibinin kendi hatası nedeni ile kendisine vereceği sıkıntıya delalet eder. Bu olay rüya sahibinin başının fazla ağrıtmadan tatlıya bağlanacaktır diye tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.