RÜYADA ŞALGAM GÖRMEK

Rüyada şalgam görmek, dünya malının ve gören kişinin gelirinin artacağına işaret eder. Maddi anlamda daha güçlü olmaya yorumlanırken, manevi anlamda ne yazık ki aynı şeyler söylenememektedir. Moral bozan, huzur ve neşe kaçıran haberlerin alınacağına, çirkin sözler işitileceğine ve kişinin hayatında bazı sorunların baş göstereceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ne konuştuğunu bilmeyen, anlayışsız ve cahil birinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Şalgam Görmenin Anlamları

Rüyada şalgam yemek, kötü durumların ortaya çıkmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düzgün, sakin ve huzurlu geçen günlerinin yerini fırtınalı, zor ve kötü günlerin alacağına ve sıkıntılı bir dönemin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada şalgam suyu içmek, olumsuz olayların yaşanmasına, iyi giden hayatın ve işlerin bozulmasına, keyfin, rahatın ve zenginliğin kaybolmasına, rüya sahibinin çevresindeki kişilerle arasındaki iletişimin kopmasına, muhabbettin de sona ermesine işaret eder.

Rüyada üzerine şalgam dökülmesi, bir yere misafir olunacağına, ancak istenilmeyeceğine işaret eder. Olumsuz olarak haram mal yemeye veya gam ve hüzüne işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerin herkesten gizli yürütüldüğüne işaret eder. Bunun yanıda rüyada şalgam dökülmesi saygın biriyle dost olunacağına ve ondan iyilik görüleceğine işarettir. Bazen de bu rüya üzgün kişinin sevineceğine, korku içinde bulunuluyorsa esenliğe çıkılacağına, hastaysa iyileşileceğine, borçluysa da borcunu biteceğine işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com