RÜYADA SAKIZ GÖRMEK

Rüyada sakız, gören kişinin zor işlerde çalıştığına ve mesleği gereği çok büyük tehlikelerle de yüz yüze geldiğine işaret eder. Bu zorluklara karşın rüyasında sakız gören kişinin yine de azimle çalışmayı seven, taşı sıksa suyunu çıkaracak kişi olduğu değerlendirmesi yapılır. Ekmek parası kazanmanın ne kadar meşakkatli ve zor olduğunu rüya sahibinden başkası daha iyi bilemez demek yanlış bir yorum olmaz.

Rüyada Sakız Görmenin Anlamları

Rüyada sakız almak, para ile almak, birinden almak ya da bulmak hep aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin üzüleceği olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında sakız alan ya da bulan kişi yakın bir zamanda kara kara düşünmesine neden olacak, sıkıntılı bir şey yaşayacak demektir.

Rüyada sakız çiğnemek, gören kişinin etrafında lafı ağzında eveleyip, geveleyen ve farklı yerlere çeken kişiler olduğuna işaret eder. Yani, bu kişiler rüya sahibinin yokluğunda onun aleyhine söyledikleri lafları, rüya sahibinin kulağına geldiği ve ortaya çıktığı zaman evirip, çevirmek taktiği ile inkar etme yoluna giderler demektir.

Rüyada sakız yutmak, gören kişi mangalda kül bırakmadığı bir konuda geri adım atacak ve yaptığı haksızlığın da farkına varacak diye tabir edilir. Rüyasında sakız yutan rüya sahibi bilse de bilmese de konuşan ve her konuda ahkam kesen bir yapıya sahip olduğu şeklinde ifade edilir. Fakat sonradan ortaya attığı bilgilerin ve iddiaların asılsız olduğunu fark ettikten sonra mahcup olacaktır.

Rüyada sakız yapışması, bir kişinin rüyasında üzerine ya da herhangi bir yerine sakız yapıştığını görmesi iyi şekillerde tabir edilmez. Bu rüyada hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin düzeninin ve işinin bozulması ve geçim sıkıntısına düşmesi, hayattan aldığı keyfi de bu yüzden yitirmesi anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com