RÜYADA SAÇ ÖRMEK

Rüyada saç örmek, rüya sahibi için bazen iyi şekillerde bazen de hoş olmayan ve hayır getirmeyecek şekillerde tabir edilir. Kişinin saç örmesi kendisi için farz ise ve aykırı değilse rüya sahibi için sağlık, esenlik, uzun ömür, kazanç, mutluluk, sevinç ve hayır anlamlarına gelir. Fakat rüya sahibi için saç örmek, ayıplanacak, yakışık almayacak ya da komik karşılanacaksa o halde bu gerçek anlamda da hoş görülmeyen şeyler yaparak, gözden düşmeye, uğursuzluğa ve mutsuzluğa yorumlanır. Rüyada saç ördüğünü görmek, gören kişinin maddi anlamda bazı insanlardan destek alarak, borçtan bükülen belini doğrultacak hatta kendisine yatırım yapacağı kadar parayı da arttırıp, kar edebileceği bir işe girecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saç Örmenin Anlamları

Rüyada saç örgüsü görmek, bazı kişiler için iyilik, hayır ve şifa bulmaya işaret ederken, bazı kişiler için de tam tersi şekilde yani hastalık, borç, kısmetsizlik ve şanssızlık olarak tabir edilir.

Rüyada saç boyatmak, gören kişinin hayatından memnun olmadığına işaret eder. Mutsuz ve karamsardır, bazı şeyleri mecburiyetten ve hiç istemeye istemeye yapıyor demektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada saç dökülmesi, çok hayırlıdır. Parlak ve dahiyane fikirlere, bu fikirlerden hareketle çıkılan yolda büyük bir zenginlik elde etmeye ve yaptığı başarılı icraatlarla anılmaya işaret eder.

Rüyada saç kesmek, birinin saçını kestiğini gören kişi, işiyle ilgili uzmanlık kurslarına ya da seminerlerine katılacak ve işinin ehli olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada saç kestirmek, gören kişinin paradan yana çok mutlu olacağına ve istediği kadar kazancı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi çok çalışacak ama emeğinin ve harcadığı mesainin kat be katını alma şansına sahip olacaktır şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com