RÜYADA SAÇ KESMEK

Rüyada saç kesmenin anlamı, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan olumsuzluklar, çekilen sıkıntılar ve çok uzun süre çalışıp dinlenememekten ötürü yorgun ve güçsüz olunduğuna, bu yüzden dinlenmek istendiğine delalet edilir. Aynı zamanda, yorgunluğun hastalıklara sebep olabileceğine yorulur. Bazen de bu rüya kişiye sıkıntı veren her şeyden yakın zamanda kurtulacağının, tüm zorlukların kolaylaşacağının ve her anlamda bereketin bolluğun yaşanılacağının göstergesidir. Rüyada saç kestirmek, yeni bir kişiliğe bürüneceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına ve yeni bir hayata başlanacağına yorumlanır.

Rüyada kendi saçını kesmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisinden kaynaklanan bazı şeylerden ötürü başarı sağlayamadığına işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada saçını kesen kimse, çektiği sıkıntılara yine kendisinin bulacağı çözüm yolları ile bir son verir. Bu rüya bazen de kişinin yaptığı hatalardan dönmesine, doğru yolu bulmasına ve günahları için tövbe etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının saçını kesmek, rüya sahibinin, gerçekleştirdiği çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler sayesinde kendisini çok iyi hissettiğine ancak bazı insanların bu durumu bozmaya çalıştığına alamet edilir. Bazı tabirciler için bu rüya kişiye başka bir insanın elinden ulaşacak zarar ve sıkıntıdır. Kötülüğünüzü isteyen ve size zarar vermek isteyen insanların var olduğuna ve yakın zamanda bu kimselerin size kötülük edeceğine de işaret olabilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.