RÜYADA SAÇ BOYATMAK

Rüyada saç boyatmak, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan köşe bucak sakladığı bir sırrının olduğuna ve bu sırrın kendisine acı verdiğine, çok büyük sıkıntılara girmesine sebep olduğuna ve sırrı saklamak için çok çaba sarf ettiğine işaret eder. Saçı boyayan kişi bir kuaför ise rüya sahibinin her işi usulüne uygun yaptığına kendisine muhalefet olan kişilere hadlerini bildireceğine, doğruluktan ayrılmayarak her zaman ayakta, dimdik duracağına işaret eder.

Rüyada Saç Boyatmanın Anlamları

Rüyada kendi saçını boyamak, gururlu, prensiplerinden taviz vermeyen bir iş adamı olunacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, güven içinde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada saçını arkadaşına boyatmak, güvenilen biriyle beraber yepyeni bir işe girmek, ortak olmak, sermaye koymak ve geleceğe yönelik hayaller kurmak demektir. Henüz tek başına ayakta duracak güce sahip olunmadığını ancak istikrarlı şekilde hareket edilirse geleceğin kişi için son derece parlak ve güzel olacağına işaret eder.

Rüyada saçını sarıya boyatmak, gören kişi evli bir kadın ise evlilik hayatında çok mutlu ve huzurlu olunacağına tabir edilir. Eğer bir erkek bu rüyayı görürse iş hayatında ve okul hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada saçını kızıla boyatmak, bolluğa, berekete, işlerin yoluna girmesine ve ferahlığa çıkmaya işaret eder. Rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı güzel gelişmelere de yorumlanır.

Rüyada saçını kahverengiye boyatmak, rüya sahibinin parasal sıkıntılarının sona ereceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com