RÜYADA SAÇ BEYAZLAMASI

Rüyada saç beyazlaması, gören kişide yaşanacak olan motivasyon kaybına ve bıkkınlığa işaret eder. Genellikle hayal kırıklıklarından sonra ortaya çıkan bu durum, bir müddet rahatsız edici şekilde devam edecek demektir. Rüyanın diğer anlamlarından birisi de statü kaybı ve makam düşüşü olarak kendisini göstermektedir. Bu dönemde rüya sahibinin kendisine olan güveninin azalması ve moral bozukluğu baş gösterecektir. En az hasarla atlatmak için güçlü olmaya çalışması gerekmektedir şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Saç Beyazlamasının Anlamları

Rüyada beyaz saç teli görmek, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine veya oldukça yoğun bir üzüntü yaşayacağına işarettir. Bir işte başarısız olmak, sağlık sorunu yaşayan bir yakının durumuna üzülmek bunlara örnek olabilir. Rüya sahibinin yaşayacak olduğu hüzünle ilgili, kısa sürecek olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada beyaz saç kesmek, rüya sahibinin uzun zamandır tanışıklığının olduğu ve çok yakın arkadaş olduğu birisinden ayrılacağına işarettir. Gören kişinin canını sıkacak bu durum, onun için hayırlı olacaktır. Ama zamanla bu durumun ne kadar hayırlı olduğunun farkına varacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz saç ve sakal görmek, iki kişilik bir ortaklığın bozulmasına işaret etmektedir. Ortaklardan birisinin rüya sahibinin olduğu bu birlikteliğin bozulması, çeşitli sorunları da beraberinde getirecektir. Bu ortaklıkla ilgili olarak sadece ticari bir birliktelik akla gelmemelidir. Ortak iş yapılan ve sık sık bir araya gelen iki kişi, buna örnek verilmeye uygundur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kılların beyazladığını görmek, bir kişi rüyasında vücudundaki kılların beyazladığını görürse eğer maldan ya da paradan yana zarara uğrar demektir. Kişinin, zahmetle ve bin bir çile içinde elde ettiği varlığı ziyan olacaktır şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com