RÜYADA SAÇ AĞARMASI

Rüyada saç ağarması, farklı şekillerde tabir edilebilir. Bazen, sağlıklı bir yaşama ve rüya sahibinin yaşayacağı yılların uzunluğuna yani kişinin hayat çizgisinin uzun, hayatının da mutluluk içinde olacağına işaret ederken bazen de sıkıntıya, zorluğa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına tabir edilir. Kimi rüya tabirlerine göre de saç ağarması, maddi zarara uğramaya yani varını, yoğunu, yılların emeğini kaybetmeye işaret eder. Rüyada saçın ağarması, bazen iyiye ve hayırlı olana yorumlanır ve kişinin rahat bir yaşam süreceğine tabir edilir bazen de uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak tabir edilir ve rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Saç Ağarması Görmenin Anlamları

Rüyada saç sakal ağarması, iyi değildir. Rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, bu nedenle de işlerin kesileceğine, kazancın azalacağına, rızkın da küçüleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişiyi, aşsız ve parasız günler bekliyor demektir.

Rüyada kılların ağarması, bir kişinin rüyasında vücudundaki kıllarının beyazladığını görmesi maldan ya da paradan yana zarara uğramasına işaret eder. Gören kişinin zahmetle ve bin bir çile içinde elde ettiği varlığı ziyan olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bıyığın ağarması, gören kişinin kendisine olan özgüveninin eksik olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi, kendine inanmaya başladığında aslında neler yapabileceğini, ne kadar başarılı olacağını, en zor işlerin altından dahi başarıyla kalkacağını kendisi bile hayal edemez demektir.

Rüyada saçından beyaz tel koparmak, gören kişinin çevresi için çok faydalı bir kimse olduğu yorumu yapılır. Kişi, özellikle de büyüklerine karşı hürmette kusur etmeyen, elinden geldiğince onların yardımına koşan, eksiklerini gideren ve gülmeleri için elinden geleni yapan kişi olarak tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com