RÜYADA SABUN GÖRMEK

Rüyada sabun görmek, can sıkıcı olaylar yaşamaya, nahoş sözler işitmeye, meşakkatli işler ile karşılaşmaya tabir edilebileceği gibi aynı zamanda iş sahibi bir erkek için işinde önemli ve kayda değer gelişmeler yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyada sabun görmek ruhun ve kalbin kötülüklerden arındırılmasına, kişinin içini karartan her türlü duygusundan kurtulmasına, geçmişte yaşadığı maddi kayıplar için hayıflanmayı bırakmasına yorulur. Rüyada sabun parçası görmek dar günde güç veren arkadaşa işaret eder. Rüyada elinde sabunla kıyafet yıkayan kişi kaybolan sağlığına yeniden kavuşur, maddi sıkıntıları varsa eline toplu para geçer, Allah katında günah işlediyse af diler demektir. Rüyada sabun görmek kişinin plan ve projelerini hayata geçirmesine mani olan nedenlere de işaret eder. Bir kişi rüyasında sabun görürse çevresindekiler tarafından çok kıskanılıyor ve sıkça dedikodusu yapılıyor demektir.

Rüyada Sabun Görmenin Anlamları

Rüyada sabun satın almak, gören kişinin rızkını başkalarının yiyeceğine işaret eder.

Rüyada birine sabun vermek, hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin çok inandığı ve güvendiği bir kişinin kendisine incitici bir laf sarf etmesine delalet eder.

Rüyada sabun yemek, meşakkat anlamına gelir. Kişinin para kazanmak için çektiği zahmet ve zorluk olarak da tabir edilir.

Rüyada sabun kalıbı görmek, gören kişinin omzunda ağlayan birini teselli edeceğine işaret eder.

Rüyada sabun tozu görmek, gören kişinin etrafında yüzüne gülen ve iyi konuşan fakat onu sırtından bıçaklamak için arkasını dönmesini bekleyen kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada sabun köpüğü görmek, ciddiyetsiz  ya da yaptıklarıyla konuştukları birbiriyle örtüşmeyen kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada sabunla yıkanmak, iş hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşulacağına, üzüntülerin kısa süre içinde son bulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine ve işlerde ortaya çıkan problemlerin sevilen ve değer verilen kişiler sayesinde ortadan kaldırılacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com