RÜYADA SABAHLIK GÖRMEK

Rüyada sabahlık görmek, gören kişinin aşk hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı bir kısmeti olacağına, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına sahip olacağına, aradığı her türlü duyguyu da, özelliği de o kişide bulacağına tabir edilir. Fakat rüya sahibi eğer rüyasında kötü, çirkin ve modası geçmiş bir sabahlık görürse bu da tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sabahlık Görmenin Anlamları

Rüyada sabahlık giydiğini görmek, gören kişinin şık, pahalı ve kaliteli bir sabahlık giydiğini görmesi sevdiğine kavuşacağına ve muradına ereceğine işaret ederken, rüya sahibinin uykusunda ucuz ve eski bir sabahlık giydiğini görmesi de duygularına karşılık bulamayacağına ya da ayrılık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz sabahlık görmek, gören kişinin sevgilisine ya da eşine karşı safça ve samimi duygular beslediğine, ona karşı sabrının ve iyi niyetinin sonsuz olduğuna ve onu yine sonsuz bir aşkla sevdiğine tabir edilir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse helal süt emmiş kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada kırmızı sabahlık görmek, gören kişinin hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, anlaşmazlıkların sona ereceğine, duyguların da yükseleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin gerçek aşkı ve sevgiyi bulacağına yorumlanır.

Rüyada pembe sabahlık görmek, gören kişinin sevgisine layık olamayacak bir insana gönlünü kaptıracağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına işaret eder. Rüya sahibinin karşılıksız bir sevdaya tutulacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com