RÜYADA SAATE BAKMAK

Rüyada saate bakmak, gören kişinin içindeki enerjiyi, hırsı ve arzuları ortaya çıkarabilmek için şartların olgunlaşmasını beklediğine ancak bu süreçte erken harekete geçmesi yüzünden beklemediği sonuçlar alabileceğine işaret eder. Saate bakmak rüya sahibinin heyecan dolu bir bekleyiş içine girileceğine, özellikle evlilik için gün sayılacağına da işarettir. Zamana bağlı işleri olan rüya sahibinin içindeki heyecan ve sabırsızlığa da işaret eden rüya, keyifli, merak içinde geçen bir sürecin de tabiridir. Saate bakmak istikrarlı bir büyüme içinde olan işyeri sahiplerinin, geleceklerini çok iyi programlayacaklarına ve her işlerinin belirledikleri üzere harfiyen devam edeceğine, sorunsuz bir çalışma hayatına ve her an daha da çoğalan bir gelire sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Saate Bakmanın Anlamları

Rüyada bozuk saate bakmak, rüya sahibi için yanlış hedeflere yönelmek, kendi gücünü aşan işlere girişmek ve sonunda hayal kırıklığına uğramak anlamına gelir. Bozuk saate bakmak gören kişinin burnunun dikine giderek hata yapacağına, iç yüzünü öğrenmeden alelacele aldığı kararlar yüzünden olayları doğru değerlendiremeyeceğine de işaret eder. Yanlış anlaşılmaların yaşanacağı ve özellikle kulaktan dolma bilgilerle hareket edileceğine alamettir.

Rüyada sık sık saate bakmak, kötü ve sıkıcı bir havanın varlığından dolayı can sıkıntısı yaşayan rüya sahibinin bu süreci atlatmak için elinden geleni yapacağına ve daha kısa süre içinde rahata kavuşmak için eldeki tüm imkanları sonuna kadar kullanacağına işaret eder. Sık sık saate bakmak hasta olanların iyileşmek için güçlerini toplamaya çalışacaklarının ve bir an önce iyileşmek için alternatif tıp yöntemleri de dahil olmak üzere pek çok yolu deneyeceklerinin de habercisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com