RÜYADA SAAT TAKMAK

Rüyada saat takmak, rüya sahibinin hem özel hayatında hem de aile hayatında çok titiz, temiz bir kişi olmaya özen gösterdiğine, evinin, odasının, çalışma masasının ve elbise dolabının da karışık olmasına asla müsamaha göstermediğine işaret eder. Her işi belli bir plan ve program çerçevesinde ilerleyen, disiplinli, dakik, işine önem veren, insanlara karşı saygılı ve mesafeli bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüyada saat taktığını görmek, gören kişinin düzenli bir işi, aile hayatı ve geliri olduğuna işaret eder. Verdiği sözü yerine getiren, yapamayacağı hiçbir şey için söz vermeyen, buluşma noktasına zamanından önce giden ve vaktini en doğru şekilde kullanmaya çalışan kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Saat Taktığını Görmenin Anlamları

Rüyada kola saat takmak, gören kişinin önemli kararlar alarak büyük girişimlerde bulunacağına ve bu durumdan da mutlu olacağı sonuçlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin vakit nakittir düşüncesi ile işinde çok iyi konumlara geleceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz saat takmak, hayırlı olacak olayların başlangıcı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sabretmesi sayesinde zamanın yaralarını iyileştireceğine, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına işaret eder.

Rüyada altın saat takmak, gören kişinin başarıları ile takdir edileceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına ve amacının hep daha ileriye giderek, zamanı lehine çevirmek olduğuna işaret eder.

Rüyada gümüş saat takmak, rüya sahibinin adil rekabet ederek ticarette zafer kazanacağına ve kimsenin hakkını çalmadan, emeğine saygısızlık etmeden, hakkı olanın dışına çıkmadan kazanç elde edeceğine ve onu da gönül rahatlığı içinde kullanarak zenginliğine zenginlik katacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com