RÜYADA RÜZGAR GÖRMEK

Rüyada rüzgar görmenin anlamı, gelecek günlerin habercisidir. Rüyanın durumuna bağlı olarak ya da görülme şekline göre olumlu ya da olumsuz şekillerde tabir edilebilir. Genel bir yorumla; yolculuk, sevinç, hayatta değişiklik, evlenmek, doğum gibi olumlu şeyler içerdiği söylenebilir. Rüyada rüzgar görmek, rüya sahibinin önünde güzel ve uzun bir ömür olacağı anlamına gelir. Gerek iş, gerekse özel hayatın yolunda gideceğine delalet eder. Rüya sahibi çok kısmetlidir, her yaptığı işin arkasından mutlaka devamı gelir ve rüya sahibi ne işsiz ne de ekmeksiz kalmaz demektir. Rüzgar bazen de romantizm anlamına gelir. Gelip geçici olan bir yaz aşkı ya da hızlı başlayıp keyif veren ama kısa sürede noktalanacak olan birlikteliğe işaret eder. Sam rüzgarı yani sıcak rüzgar görmek, yakıcı hastalıklara ve soğuk kış rüzgarı görmek, soğuk hastalıklara ve orta derecede esen rüzgarı görmek ise, sağlığa; ağaçları çiçek açtıran bahar rüzgarı görmek ise, o yer halkının iyi haline işarettir. Rüzgarın kendisini sürüklediğini görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan ona menfaat ve iyilik geleceğine delalet eder. Şiddetli bir rüzgarın kendisini yerden göğe doğru kaldırdığını görmek ecelinin yaklaştığına; rüzgarla havalandıktan sonra tekrar yere indiğini görmek, hasta olup tekrar iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Rüzgarın Anlamları

Rüyada rüzgar sesi duymak, uzaktan gelecek ya da daha vakti olduğu için, bir süre sonra duyulacak olan kötü haberlere delalet eder. Bu haber rüya sahibine büyük üzüntü verecek ve bu olay uzun bir süre mutluluğun kendisinden uzak olmasına neden olacaktır.

Rüyada rüzgarı hissetmek, mutluluk, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntı ve üzüntülerinden uzaklaşacağına, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada rüzgar estiğini görmek, bu rüya tek şekilde yorumlanmaz, rüzgarın esişine göre farklı şekillerde ifade edilir. Rüzgarın şiddetli olması ve her şeyi önüne katıp götürmesi, musibetler yaşanacağı anlamına gelir. Eğer rüzgar hafif hafif ve serinletecek kadar yumuşak ve güzel esiyorsa hayırlı olayların gerçekleşeceğine delalet eder. Meltem esen rüzgar da heyecan verici bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.