RÜYADA RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK

Rüyada rüya içinde rüya görmek, yaşanan olaylara karşı kendini kaptıran kişinin biraz geriye çekilip yeniden bir değerlendirme yapması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Yaşanan olayların görünen yüzünün asıl nedenden farklı olduğunu ve kişinin yüzeysel bazı kararlar almasından dolayı daha sonra sıkıntı yaşayacağını, kötü niyetli olduğu düşünülen kişilerin aslında iyi insanlar olduğunu ve onlardan iyilik bulmayı tabir eder. Rüya içinde rüya kişinin tamamen ümidini kestiği ve moralini bozduğu bir konuda alacağı müjdeli haberin de işaretçisidir. Evlilik niyeti olan kimselerin daha önce ayrıldıkları bir kişi ile yeniden yan yana gelip evlilik konusunda uzlaşma yoluna gideceğine delalet eder. Farklı bir yoruma göre kişiye oyunlar oynanacağını ve pek çok dolandırıcılık işi ile karşılaşan rüya sahibinin kendisini şaşırtıcı ve üzücü pek çok olayın içinde bulacağına da işaret eder.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmenin Anlamları

Rüyada rüya içinde rüya gördüğünü fark etmek, gören kişiye karşı olan ve ona kötülük yapmak isteyen insanların varlığından emin olmaya, düşmanları ifşa etmeye ve mücadele konusunda dirayetli olmaya işarettir. Kişinin hayatındaki zorunlulukları kabul ederek daha mantıklı hareket etmeye ve aklını, sağduyusunu kaybetmeden karşılaştığı her türlü güçlüğe karşı kendisini ayakta tutacağını, etrafında olan biten her şeyin farkına vardığı için düşmanlarının oyunlarını da kolay bir şekilde bozacağını işaret eder. Problemleri olanlar için mevcut sorunları çözmekte çok değişik yollar izleneceğini ve bundan önce yapılanlardan farklı olan yaklaşımlar nedeni ile daha kalıcı çözümler elde edileceğinin de işaretçisidir.

Rüyada rüya içinde rüya görüp uyanmak, gören kişi için bir hastalık durumu söz konusu ise ani bir iyileşmeye yaşayacak demektir. Sevindirici bazı durumların bir anda daha da büyük mutluluklar getirecek olaylara neden olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com