RÜYADA RUS GÖRMEK

Rüyada Rus görmek, iş hayatında yeni girişimler yapılmakla beraber, ortaklık teklifi almak ya da güvenilen bir kişiyle başka bir iş yapmak için bir araya gelerek istişarede bulunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kariyerinde korumak istediği mesafe sayesinde son derece başarılı bir iş adamı olacağına, herkesle gerektiği kadar yakınlık kurarak kendi özel hayatını da kontrol ve koruma altında tuttuğuna da yorumlanır. Rus görmek yabancı iş ortaklığı, başka ülkelere iş yapmak ve ticari anlamda saygınlık kazanmak, itibarını yükseltmek anlamına da gelir. Rüyanın görüldüğü günler itibariyle kişiye gerginlik yaratan sorunların son bulacağına, mutlu ve her açıdan huzurlu bir ruh haline kavuşulacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına yorumlanır.

Rüyada Rus Görmenin Anlamları

Rüyada Rus kadın görmek, bir işte yanılmak, yalan dolan içeren işlere bulaşmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ani kararlar vermesinin gelecek için iyi olmayacağına ve özelikle temkinli hareket etmek yerine duyguları ile karar vermenin kendisine zarar vereceğine işaret eder. Aile içinde küçük bir olaydan alev alan kavganın daha sonra büyüyeceğine ve rüya sahibinin iş hayatını da olumsuz şekilde etkileyeceğine tabir edilir. Bekar bayanlar için çapkınlıkları ile kişiye çok büyük sıkıntılar verecek biriyle evlenerek mutsuz olunacağına da tabir edilir.

Rüyada Rus iş adamı görmek, hayırlı bir rüyadır ve özellikle rüya sahibinin iş hayatında arzuladığı gibi şanlı, şöhretli bir yaşama kavuşacağının işaretçisidir. Rus iş adamı güç kazanılacak işler yapmanın, zenginleşen bir hayatın, alım gücünün çok yüksek olacağının da tabiridir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com