RÜYADA RUJ SÜRMEK

Rüyada ruj sürmek, gören kişinin iş hayatında sahtekarlığa ve hileye başvurduğuna ve neredeyse ağzından yalanların hiç düşmediğine işaret eder. Erkek ruj sürmüşse, yalancı ve ikiyüzlü bir kişi olduğuna; kadın ruj sürmüşse eğer, çok sevecen ve iyi bir insan olduğuna tabir edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak farlı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bekar birisi ise kendisine çok hayırlı bir kısmet bularak yakın bir zamanda dünya evine gireceğine işaret eder. Eğer evli birisi bu rüyayı görürse, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabasının yakın bir zamanda evleneceği haberini alır. Rüyada ruj sürdüğünü görmek, iş hayatında ve aile hayatında sürekli yalan söyleyen, girdiği tüm işlere hile ve hurda karıştıran, çok sevdiği insanları bile hiç düşünmeden kandıran ve yakın bir zaman içerisinde pek iyi yerlere gelemeyeceği düşünülen bir kişinin varlığına tabir edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında bir sürprizle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Ruj Sürdüğünü Görmenin Anlamları

Rüyada kırmızı ruj sürmek, gören kişinin yakın bir zaman içerisinde çok hayırlı bir kısmet ile evlenip çok mutlu olacağına ve bu mutluluklarının bir ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada pembe ruj sürmek, gören kişinin çok rahat ve çok sevecen biri olduğuna, hayata pembe gözlükler ile baktığına, hayat içerisinde zarar görse bile pek önemsemediğine ve bu şekilde devam ederse ileriki dönemlerde hem maddi hem manevi olarak çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada kahverengi ruj sürmek, iş hayatında ayakları yere basan, çok büyük kararlar vereceği zaman işi çok daha iyi bilen bir kişiye akıl danışan ve düşünüp taşınan ve bu sayede çok iyi bir yerlere gelmiş bir kişinin varlığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com