RÜYADA RUJ GÖRMEK

Rüyada ruj görmek, gören kişinin hayatında gerçekleşecek olumlu ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Yenilik ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi için huzur bulmak, rahata ermek, evlat sahibi olmak, geçim sıkıntısından kurtulmak şeklinde tabir edilir. Rüyada ruj görmek daha ziyade gören kişinin özel hayatı ile yorumlanır. Rüya sahibi bu ara gönül işlerinden yana çok kısmetlidir ve karşısına çıkan kişiler çok hayırlıdır demektir. Doğru seçim yaparsa eğer, çok mutlu olacağı hatta sonunun mutlu bir yuva ile noktalanacağı bir birlikteliği olabilir. Bu birliktelik rüya sahibine şans getirecek, yaşamına renk katacak ve uzun soluklu olacaktır.

Rüyada Ruj Görmenin Anlamları

Rüyada kırmızı ruj görmek, renk aşkın rengi olarak tabir edilir. Kırmızı rujun anlamı da duyguların yoğunlaşması ve mutlu bir aşk birlikteliğidir.

Rüyada ruj almak, gören kişinin yıldızı yüksek, enerjisi de çok iyidir. Olumlu enerjisi sayesinde bulunduğu her kalabalık mekanda en çok beğenilen kişi olur demektir. Pozitif oluşu ve güler yüzlülüğü sayesinde ilk anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır şeklinde yorumlanır.

Rüyada ruj vermek, gören kişinin rüyasında ruju verdiği kişiye bir iyiliği olacak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, bu kişinin üzüntüsüne ortak olabilir ya da mutlu olması için destek verebilir demektir.

Rüyada ruj sürmek, gören kişinin dünya evine girmeye sadece bir adım kaldığı ve herkesi şaşırtacak ani bir kararla, mutluluğa yelken açacağına tabir edilir. Rüya sahibinin istediği kişi hiç beklemediği bir yerde ve beklemediği bir anda karşısına çıkacak ve çok yakında aşk kapısını çalacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada ruj lekesi görmek, rüya sahibinin çevresinde gerçekleşecek olan güzel bir olayın kendisine mutluluk vereceğine işaret eder. Kişi, çok sevdiği arkadaşlarının hayırlı haberlerini alarak onlar adına çok mutlu olacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com