RÜYADA RUH GÖRMEK

Rüyada ruh görmek, gören kişi için bedende, gönülde ve yaşam şartlarında iyileşmeye işaret eder. Rüya sahibi hayatı boyunca Allah’ın en güzel ve en büyük lütuflarına kavuşacak, kendisine beş vakit secde edecek ve her nefesinde adını anarak kendisine kul olarak şükranlarını hatırlayacak ve kendisinden gelenler için şükredecektir şeklinde tabir edilir. Rüyada ruh görmek hayırlıdır, sağlık ve huzur anlamına gelir. Şansın her daim rüya sahibiyle olacağına, en zor ve çıkılmaz olan durumlardan hatta bu defa son diye düşünüp salavat getirdiği musibetlerden dahi Allah’ın yardımı ve izni ile kurtulabilecektir. Rüya sahibinin rüyası, namuslu kişi olduğu ne harama ne de zinaya tenezzül etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ruh Görmenin Anlamları

Rüyada ruh çağırmak, gören kişinin üzerine vazife olmayan şeylerde görüş bildirmesi ve bu nedenle de hiç yok yere başının ağrımasına işaret eder. Oysa ki rüya sahibinin böyle bir şey yapmamış olması nasıl ki kendisine kar getirmeyecekse yapmamış olması durumunda hiçbir şey de kaybettirmeyecekti.

Rüyada ruh ile konuşmak, tehlikeye düşmeye ve belalı kişilerle muhatap olmak zorunda kalmaya işaret eder. Rüya sahibi elini verse kolunu kaptıracağı bir işe girecek ne kadar kurtulmak istese de bir kez bu batağa düşmüş olacak ve çırpındıkça daha çok batacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ruh olmak, gören kişinin çevresinde kendisine zarar verecek çok sakıncalı kişiler olduğu şeklinde tabir edilir. Bu kişiler tehlikeli kişiler olup rüya sahibini de tehlikelerin içine çekeceklerdir.

Rüyada ruhun bedenden çıktığını görmek, şefaate kavuşmaya ve haktan gelen büyük yardıma işaret eder. Hastane yatağından olan kişi ayaklanır ve evine döner, çeklerini ve senetlerini ödeyemeyenler bu büyük sorundan kurtulur, çocuğu olmayanlar evlada kavuşur, hasımlar el sıkışır ve barış ilan ederler şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.