RÜYADA ROKA GÖRMEK

Rüyada roka görmek, gören kişinin bütün hayatı boyunca yapacağı çalışmalarda ve gireceği işlerde büyük başarılar elde edeceğine, isim yapacağına ve bu sayede çok büyük miktarlarda para ve mal kazanarak kendisine büyük bir servet yapacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin aile hayatında mutluluk verici gelişmeler ile karşılaşacağına ve haneye bir gelin geleceğine tabir edilir.

Rüyada Roka Görmenin Anlamları

Rüyada roka toplamak, rüya sahibinin iş hayatında yaptığı çalışmaların ve harcadığı emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağına ve yaptığı iş arttıkça kazandığı paranın ve malın da orantılı olarak artacağına işaret eder.

Rüyada roka yemek, rüya sahibinin üzücü haberler geleceğini düşündüğü hasta bir tanıdığından ya da akrabasından aksine güzel haberler ve gelişmeler geleceğine tabir edilir.

Rüyada mevsimi dışında roka görmek, gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında sürekli sonu gelmeyen sorunların ve tartışmaların yaşanacağına ve yaşanacak kavga ve sürtüşmelerden dolayı hane içinde saygı, huzur, birlik ve beraberliğin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada rokanın üzerine sirke dökmek, rüya sahibinin yaptığı çalışmalarda ve gerçekleştirdiği ticari faaliyetlerde zarara uğrayacağına ve ortaya koymuş olduğu sermayenin gittikçe küçüleceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş yapmak için yola çıkılacak kişi ya da kişilere çok dikkat edilmesi gerektiğine ve böylece ileride yaşanacak bir sorunun önüne şimdiden geçileceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com