RÜYADA RİMEL GÖRMEK

Rüyada rimel görmek, içi dışı farklı olan, samimiyetsiz ve içten pazarlıklı bir kişi ile tabir edilir. Bu rüya menfaati için her türlü kötülüğü yapacak olan ve hiç düşünmeden insanları rahatlıkla üzecek bir kimsenin varlığı ile yorumlanmaktadır. Küçük hesaplar peşinde olan, nasıl yapsam da bir kuruşu fazladan ve havadan kazansam diye yollar arayan, hazırdan ve havadan para sahibi olup, kolay yaşamanın peşinde olan bir kimsenin olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Rimel Görmenin Anlamları

Rüyada rimel almak, rüya sahibinin hatalı bir iş yapmak üzere olduğuna ve bu uğurda canını tehlikeye atmaktan çekinmeyeceğine ve geri durmayacağına işaret eder. Kişi, kendini bu işi yapmaktan alı koymazsa eğer, çok büyük bedeller ödemek zorunda kalabilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada rimel sürmek, gören kişinin bir takım kişiler nedeni ile zarar edeceğine ve iyi niyetinin bu art niyetli kişiler tarafından su istimal edileceğine işaret eder. Gören kişinin, üçkağıtçı ve açgözlü kimselerin oyununa geleceğine ve onların tuzağına düşeceğine işaret eder.

Rüyada sürme görmek, iyi değildir ve rüya sahibinin kişisel olarak bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu durumu sadece kendi inancı ve çabasıyla atlatacağına işaret eder. Bu sıkıntı maddi anlamda değil, manevi anlamda yaşanacak bir sıkıntı olarak tabir edilir.

Rüyada sürme çekmek, iki ayrı şekilde tabir edilir. Süsüne ve güzelliğine düşkün bir hanıma işaret ederken diğer yandan da kendini hak yoluna adamaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com