RÜYADA REZİL OLMAK

Rüyada rezil olmak, gören kişinin yanlış anlaşılmasından dolayı yaşayacağı zor bir duruma ve istenmeyen olayların içinde kalarak hiç kabahati olmadığı halde suçlanmak anlamına gelir. Aile içinde küçük düşecek, iş yerinde çalışma arkadaşları tarafından alay konusu olmak anlamlarına da gelen bu rüya aynı zamanda laf söz dinlemeyen rüya sahibinin başını ağrıtacak işlere kalkışacağına ve hayatındaki düzeni alt üst edeceğine, uzun sürecek ve ruhsal açıdan etkileneceği bir sıkıntı yumağı içinde debeleneceğine işaret eder. Başarısızlık yaşamak, projelerini gerçekleştirememek veya verilen sözleri tutamamak, borçları zamanında ödememek şeklinde de yorumlanan rüya, bir süre boyunca sıkıntılı bir ruh hali içinde kıvranan rüya sahibinin kendi davranışlarını düzeltmesi gerektiği konusunda da uyarı olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Rezil Olmanın Anlamları

Rüyada ailesine rezil olmak, anne ve babasına rezil olduğunu gören kişi gerçek hayatında da onları üzecek davranışlarda bulunacak demektir. Ailesinin sözünü dinlemediği için sıkıntı yaşayacak olan rüya sahibinin bir türlü yanlışlarından ders almadığı gibi, suçu başkalarının üzerine atması, çevresinin ve aile üyelerinin kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Eşine ve çocuklarına rezil olduğunu görmek ise, ev içinde sözünün geçmediğine, eşinin ya da çocuklarının kendisine saygı duymadığına ve fikirlerini önemsemediğine işaret eder.

Rüyada topluluk içinde rezil olmak, gören kişinin çevresine yanlış intibalar verdiğine, kendisine güvenen insanların duygularını sarsacağına ve var olan itibarını zedeleyecek davranışlarda bulunması yüzünden uzun yıllar iş yerinde terfi almadan çalışmak zorunda kalacağına işaret eder. Öğrenciler için bu rüya disiplin suçu işlemelerine veya disiplin cezası almalarına, okuldan uzaklaştırmalarına da yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com