RÜYADA REYHAN GÖRMEK

Rüyada reyhan görmek, rüya sahibinin yaşadığı sağlık sorunlarının sona ereceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe adım atıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin eski bir ahbabından hayırlı ve güzel bir haber alacağına tabir edilir. Rüyada taze nane görmek, gören kişinin hayırlı bir kısmet bulacağına ve bu kişiden, sevgilerinin bir meyvesi olarak bir çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Reyhan Görmenin Anlamları

Rüyada reyhan koparmak, gören kişinin yapacağı hatalar yüzünden ister istemez birçok kez üzüleceğine ve bu yüzden hem bedenen hem ruhen hasta olup uzunca bir süre yataktan kalkamayacağına işaret eder.

Rüyada reyhan koklamak, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde tanışmış olduğu bir kişi ile mutlu bir beraberliğe başlayacağına ve her iki taraf açısından da evlilik düşüncesinin olumlu karşılandığına işaret eder. Evlilik durumunda, hayatın iki kişi için de çok güzelleşeceğine ve bu iki kişinin birbirlerine çok büyük katkı sağlayacaklarına yorumlanır.

Rüyada reyhan satmak, eş, dost, akraba, ahbaplara ve sevilip değer verilen kişilere iş hayatları ile ilgili olarak öğüt vermeye işaret eder. 

Rüyada tereotu görmek, alın teri dökülerek kazanılmış, kimsenin hakkından çalınmamış helal mala ve kazanılan malda ve parada yaşanacak bolluk ve berekete işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak sorunlara ve bu sorunların insanlar arasında yol açtığı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada tereotu almak, gören kişinin hayatta yapılması gereken şeyleri yaparak dünyanın tatlarına ve zevklerine varmasına ve mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmesine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.