RÜYADA RENKLİ BALIK GÖRMEK

Rüyada renkli balık görmek, bu rüya genellikle balığın renginin ne olduğuna göre yorumlanmaktadır. Rüyada siyah balık görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde eline hayırlı olmayan veya haram olan bir malın geçeceğine ve bu nedenle de sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen kırmızı balık sevgi ve aşk ilişkisine, yaşanacak bir gönül macerasına, bekar kişiler için evlilik yolunda adım atmaya, evli kişiler için eşi ile yaşayacağı güzel zamanlara tabir edilir. Rüyada sarı balık görmek, yakalanacak olan bir hastalığa işaret eder. Kısa bir zamanda rüya sahibinin veya çevresindeki bir kişinin yaşayacağı bir rahatsızlıkla tabir edilir. Yeşil balık dini anlamda vecibelerini yerine getiren ve güzel ahlaka sahip olan bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Renkli Balık Görmenin Anlamları

Rüyada balıklara yem atmak, ve onların da iştahla bu yemleri yediğini gören kişinin hanesine Allah tarafından bir çok nimet ulaşır ve bolluk içinde bir ömür sürerler demektir. Bazen de bu rüya gören kişinin neslinden gelecek kuvvetli kişilere işaret eder.

Rüyada balıklarla konuşmak, gören kişiye hiç beklemediği bir zamanda çok büyük bir nimet ulaşır ve rüya sahibi özellikle maddi anlamda çok büyük bir hayra erişir. Rüyada balıklarla konuşmak bazen de deniz yolculuğuna çıkmaya ve bu yolculuğun o kimseye çok büyük hayır ve güzellik getirmesine tabir edilir.

Rüyada balıklarla uyumak, birlikte uyuduğunu gören kişi boğulma tehlikesi atlatır veya bazı işleri bozularak zarar eder demektir. Balıklarla uyumak bazen de kişinin çıkmak istediği yolculuğa başına gelecek bir olay neticesinde çıkamayacağına bu nedenle de üzüntüye kapılacağına işaret eder.

Rüyada balık yemek, gören kişi hayırlı bir kısmete sahip olur demektir. Bu rüya bereketin ve bolluğun habercisidir. Eğer rüya sahibinin yediği balık tatlı ve lezzetli ise eline çok miktarda mal ve para geçecektir. Her anamda bolluk içinde geçecek bir sene yaşamaya işaret eder. Yenilen balık acı veya tatsız ise hayırlı olmayan bir kazanç veya mal elde edilecektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com