RÜYADA REÇEL GÖRMEK

Rüyada reçel görmenin anlamı, rüya sahibinin kendi rüyasında mutlu olmayı başarmasına ve hayatından keyif almaya çalışmasına delalet eder. Rüyada reçel, ağız tadı ve esenlik anlamına gelir. Rüyasında reçel gören kişi, bulunduğu konuma hiç kimsenin desteği olmadan kendi çabasıyla, çok çalışıp, alın teri akıtarak kazandığı helal kazancıyla geldiği yorumu yapılır. Rüyasında reçel gören kişinin yaşama hevesi, çalışkanlığı ve azmi çevresindeki insanlara örnek niteliğindedir.

Rüyada Reçel Görmenin Anlamı

Rüyada reçel kaynatmak, berekete kavuşmaya işarettir. Rüya sahibi kazancında hemde rızkında kayda değer bir bolluk olur, kendisi bile bu duruma şaşırır.

Rüyada reçel yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğini düşünerek hareket ettiğine işarettir. Rüya sahibinin bugünü geçirmeye değil tam tersine yarınlarına güzel şeyler taşımak, çocuklarına yada torunlarına yani kendisinden sonrakilere de iyi birşeyler bırakmak için çabalayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada reçel yemek, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüyasında reçel yediğini gören kişinin büyük bir kısmetin üzerine oturacağı yorumu yapılır.

Rüyada reçel ikram etmek, rüyayı gören kişinin hayatı sıradan şekilde devam etmez demektir. Bazen gözyaşı ve hüzün, bazen de sevinç ve mutluluk yaşanır. Rüya sahibi her insan gibi hayatta her türlü duyguyu tadacak demektir.

Rüyada reçel ekmek yemek, rüya sahibinin zengin olmayan, kendi yağında kavrulan biri olduğuna buna rağmen çoğu zenginden mutlu yaşadığına tabir edilir. Kişi, geçimini sağladıktan sonra gerisini dert etmeyen büyük hayaller peşinde koşmayan ve gözü yükseklerde olmayan kimse şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com