RÜYADA RAPOR GÖRMEK

Rüyada rapor görmek, işlerin bir süre durmasına, gelirde azalmaya ve alacakların tahsilinde güçlükler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin bu durgunluk döneminde borçlarının kısmen artacağına ve ekonomik tedbirler almak zorunda kalacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine işaret eder. Kişinin bu durgunluk döneminde bazı kurallar koymasına ve kendisi ile ilgili yaşadığı sınırlamalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına işaret eder. Var olan yeteneklerini doğru şekilde kullanamayan kişinin zaman kaybı yaşayacağına ve işleri ötelemesinden dolayı gelecek zamanda sıkışacağına da tabir edilir.

Rüyada Rapor Görmenin Anlamları

Rüyada rapor almak, dürüst davranmak yerine olayları çarpıtarak sunan rüya sahibinin bu tutumunun kendisine bir şey kazandırmayacağına, aksine her şeyi daha da zor hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına işarettir. İş konusunda da uzlaşmaz bir tavır sergileyen kişinin güvensiz bir izlenim vermesi yüzünden terfi edemeyeceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına işaret eder.

Rüyada rapor tutturmak, bir olay veya durumla ilgili rapor tutturduğunu gören rüya sahibinin iş yerinde aşırı katı tutumları söz konusu olduğundan çalışanların sık sık iş bırakması ile karşılaşacağına ve yönetici olarak aşırı disiplin uyguladığı için de iş veriminin istediğinin çok altında kalacağına işarettir. Doğru hareket etmek isterken aşırıya kaçmanın kişiye ağır bir fatura ödeteceğini, bu tutumun mutlak surette değişmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada heyet raporu almak, bir iş için yetersiz görülmeye, çürüğe ayrılmaya veya uzun sürecek bir rahatsızlığa işaret eder.

Rüyada biri hakkında rapor düzenlediğini görmek, gizlilik gerektiren bir göreve getirilmeye veya sicil amiri olmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.