RÜYADA RANDEVU GÖRMEK

Rüyada randevu görmek, hayatını zorluklarla kazanan rüya sahibinin karşısına çıkacak bir fırsat sonucunda daha rahat yaşayacağına, ailesinin kendisine maddi olarak destek vermesi ile işleri yeniden yoluna sokacağına işaret eden rüya, bekar kişiler için yeni bir aşkın kapıda olduğunu ve mutlu bir beraberliğe adım atılacağına işaret eder. Randevu görmek sevilen bir kimse ile karşılaşmak, eski dostlarla neşeli bir ortamda birlikte bulunmak ve arkadaşlarla buluşmak anlamlarına gelmektedir. İş teklifi ya da yeni bir işe başvuruda bulunmaya da işarettir.

Rüyada Randevu Görmenin Anlamları

Rüyada randevu almak, bir hastaneden randevu aldığını gören kimseler hasta ise şifa bulur ve eski sağlıklarına kavuşurlar demektir. Bir diş hekiminden randevu alanlar ise beklemedikleri bir sıkıntıyla karşılaşırlar. Özellikle para konularında büyük bir borcun altına girileceği ve uzun süreler boyunca kemer sıkmak zorunda kalınacağı şeklinde yorumlanır. Sevilen birinden görüşmek için randevu almak ise dostlarla geçecek güzel günlere, dertsiz, tasasız bir yaşama işaret eder.

Rüyada randevu vermek, tanıdık birine randevu verdiğini görmek o kimseyle buluşmak ve hasret gidermek anlamına gelir. Önemli bir karar aşamasında olan kişiler için yakın arkadaşların görüşlerinin alınacağına ve karar vermeden önce detaylı şekilde düşünülerek hareket edileceğine de işarettir. Düzen değişikliği yapmak, iş değiştirmek veya ev taşımak şeklinde de yorumlanan rüya, evli kişiler için eskiden kalan bir aşkın yeniden gündeme gelerek kişinin duygusal yaşamında bir karışıklığa neden olacağını da işaret eder.

Rüyada randevu kaçırmak, gören kişinin geleceğine çok olumlu katkılarda bulunacak bir fırsatın kaçması ve pişmanlık duymak anlamına gelen rüya, iş yerinde yapılacak bir hata sonucunda beklenen terfinin gelmemesine ve maaş zammının gecikmesine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com