RÜYADA RAMPA GÖRMEK

Rüyada rampa görmek, yorgunluk verici işlerin artacağına ve özellikle kişinin çalışma hayatında zorluklar meydana gelse bile çalışkanlığından ve azminden hiçbir şey kaybetmeden yoluna her zaman devam edeceğini bildirir. Varlıklı kimseler için mali durumlarını tehlikeye atabilecek bazı gelişmeler yaşanacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine işaret eder. Rampa görmek ilişkilerde çıkmazlara, evliliklerde tıkanmalara ve özellikle karşılıklı sevginin ve saygının azalacağına yorumlanır. Zorlu ilişkiler ve çalışma koşulları yüzünden kişinin zaman zaman halsizlik hissedeceğine, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına yorumlanır.

Rüyada Rampa Görmenin Anlamları

Rüyada rampa tırmanmak, hayattan gerekli dersleri alan rüya sahibinin başına ne gelirse gelsin hiçbir şekilde yolundan şaşmayacağını ve azmini azaltmadan, hırslı bir şekilde hayata sımsıkı tutunacağına işaret eder. Verilen her türlü mücadelenin ve yorgunluğun sonuca değeceğini, kişinin isteklerini kolay bir şekilde elde etmesinden ötürü sonrasında mutlu bir hayat süreceğini, riskleri göze alarak ve sıkıntılardan korkmayarak hareket edeceğini, ödülünün ise büyük olacağına işaret eder.

Rüyada arabayla rampada kalmak, uzun süre düşünülmeden ani bir şekilde karar verilen iş yaşamında kişinin gelişmelerden hoşnut kalmayacağını ve genel olarak hiçbir şeyin hayal ettiği gibi gitmeyeceğine işaret eder. Yolculuğa çıkıp istediklerini elde edemeden dönmek, başlanan bir ilişkide uyumsuzluk yaşamak manasına da gelir. Evli kişilerde geçmiş yaşantıların bugüne taşması nedeni ile çıkacak kavgaların da ifadesidir. Cesaret kırıcı gelişmelere de işaret eden rüya, kişinin işleri yoluna sokabilmesi için fazla mesai yapmasına ve bir süreliğine sosyal yaşantısından geri kalmak zorunda olacağına da işaret eder.

Rüyada rampa yukarı yürümek, gören kişinin en ufak olumsuzluk karşısında hemen kendisini yıkmaması, başarısına engel olan faktörleri aşabilmesi için daha kararlı ve hazırlıklı olması ve ne kadar yenilirse yenilsin yine de pes etmeden, ısrarla amacına ulaşmak için yürümesi gerektiği anlamına gelir. Kişi, sahip olduğu kudretin farkında olmalıdır şeklinde tabir edilir.

Rüyada rampa aşağı inmek, gören kişinin yaptığı işi yarım bırakacağına ya da ilk sorun karşısında hemen ondan vazgeçeceğine işaret eder. Kişi, ne istediğini tam olarak kestiremiyor ve bu nedenle de bir işe başladıktan sonra, onun arkasını getirmeden bir diğerine girişmeye çalışıyordur.  Bu rüya aynı zamanda, kişinin rahata ereceğine yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.