RÜYADA RAKİP GÖRMEK

Rüyada rakip görmek, rüya sahibinin kendisine karşı yapılmak üzere olan kötü bir hamlenin veya davranışın farkına varması ve sezgilerini kullanarak düşmanlarını yenmesi anlamına gelmektedir. Özellikle gören kişiye karşı kötü düşünceler besleyen ve açığını kollayan kimselere fırsat verilmeyeceğine, rüya sahibinin son derece akıllı hamlelerle bu kişilerin her türlü oyununu, yalanını, dolanını ortaya çıkaracağına ve onları, insan içine çıkacak halleri kalmayana kadar ifşa edeceğine işaret eder. Düşmana karşı kazanılan güç ama onurlu bir mücadelenin işaretidir.

Rüyada Rakip Görmenin Anlamları

Rüyada rakip olmak, tanıdığı birine rakip olduğunu gören kişi bekar ise sevdiği kişinin başkasıyla nişanını veya sözünü duyar demektir. Geç kalınan bir muradın, bir hayalin işaretçisi olan rüya, açık davranılmadığı sürece kişinin isteklerine ulaşamayacağına ve mutlu olmak için her konuda tam olarak dürüstlük içinde hareket etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında tanımadığı birine rakip olan kişinin işyerinde pozisyonu tehlikeye girer ve özellikle terfisi verilmez ve zam alamaz demektir. Maddi olarak yaşanacak sıkıntı ve gerginlik sonrasında kişi ruhen de çalkantılı bir döneme girecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada rakip takımla maç yapmak, futbol maçı yaptığını görmek, ticaretle uğraşan kişiler için aynı sektördeki bir firma ile yaşanacak sıkıntıya işaret eder. Rüyada voleybol maçı yaptığını görmek ise, bir ihaleye girip kazanmaya işaret eder. Rüyada tenis maçı yapmak, gören kişinin hayatını kazanmak için sürekli mücadele etmesi gerektiğine işaret eder. Rakip takımla maç yapmak, centilmenlik kuralları doğrultusunda düşmanla yapılacak bir anlaşmanın işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com