RÜYADA RAKI İÇMEK

Rüyada rakı içmek, hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılmasına, kötü yollara sapmasına, günah işlemesine, gıybet etmesine, ortalığı karıştırmasına, günah almasına, kötü düşünmesine, art niyetli olmasına, helal olan şeylerden uzaklaşıp harama yakınlaşmasına işaret eder. Rüyada rakı içmek aynı zamanda büyük maddi kayıplara, sıkıntılı ve zor günler geçirmeye, darlık çekmeye, sağlık sorunları yaşamaya, sevdiklerinden ayrılmaya, arkadaşlar ve dostlarla çatışmaya düşmeye yorumlanır. Rakı içen kişinin rızkı kesilir, geçim sıkıntısına düşer ve cebi boş kalır şeklinde tabir edilir. Rüyada rakı içmek, yanlış işlere bulaşmaya, bazı kimselere haksızlık etmeye, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeye ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına işaret eder.

Rüyada Rakı İçmenin Anlamları

Rüyada rakı sofrası görmek, art niyetli, helal olmayan bir iş için aynı amacı gerçekleştirme arzusunda olan kişilerin bir araya gelmesine işaret eder.

Rüyada rakı şişesi görmek, kötü niyetleri ve kötü düşünceleri ifade eder.

Rüyada rakı bardağı görmek, fitne ve fesat karıştırılarak, başkalarının hakkı çalınarak kazanılmış mal, mülk ve para anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin mal ve para varlığını başkalarına haksızlık ederek kazanmasına işaret eder.

Rüyada sek rakı içtiğini görmek, gören kişinin sabit fikirli, aldığı karardan dönemeyecek, sert mizaçlı ve inatçı biri olduğuna işaret eder.

Rüyada içki görmek, dünya malının çokluğuna işaret eder. Fakat bu variyet hayırlı yollardan elde edilmemiş olduğu için sahibine de faydası olmayacak demektir. Yani haydan gelen huya gidecektir şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com