RÜYADA RAKET GÖRMEK

Rüyada raket görmek, iş dünyasının içinde olanlar için çok önemli bir adım atmak üzere olduklarını ve özellikle rakiplerini ekarte edebilmek adına uygulayacakları planların başarıyla sonuçlanacağını bildirir. Raket görenlerin iş hayatlarındaki istikrarın zaman zaman sıkıntılı olsa da istenilen yere doğru emin şekilde ilerlediğine de işaret eder. Bayanların raket görmesi, çevrelerindeki kimselerden akıl aldıklarına, kendi fikirleri ile hareket etmeyip, başkalarının sözlerine göre davranmalarından dolayı var olan problemleri çözmek yerine daha da kötü hale getireceklerini, hane içinde de kararsız durumların oluşacağını ve eşleri ile kavga edebileceklerini bildirir. Erkekler için iki aşk arasında kalacaklarına, duygusal hayatlarına yön vermekte zorlanacaklarına delalettir. Rüyada tenis raketi, pasif kişiliği nedeni ile rüya sahibinin kötü niyetli insanların elinde oyuncak olmasına, kendisini yönetemediği gibi, başkalarının kendi hayatı üzerindeki yönlendirmelerine de ses çıkaramadığına işaret eder. Rüya sahibi kendi hayatını dilediği şekilde kontrol edebilmek için çaba sarf ederken dışardan aldığı etkiler yüzünden istediği gibi yol alamadığına da işarettir.

Rüyada Raket Görmenin Anlamları

Rüyada raket ile oynamak, kurallarını gören kişinin koyacağı bir birlikteliğe, kendinden emin olmaya, rüya sahibine zarar vermeye çalışan birinin kendi kendine zarar vereceğine delalettir.

Rüyada raket kırmak, başkaldırmak şeklinde yorumlanır. Gören kişinin bugüne kadar ses çıkarmadığı ve insanları kırmak istemediği, idare ettiği bazı konularda artık çıkar yol olmadığını düşünerek hareket edeceğine ve gerekirse bazı insanlarla bağlarını tamamen koparacağıyla tabir eder. Raket kırmak ortaklıktan ayrılmak yahut iş yerinde verim alınamayan elemanları işten çıkarmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada delik yada yıpranmış raket, elde edilen bir avantajı kullanmakta acele edilmesi gerektiğine, zaman geçtikçe avantajın kaybedileceğine delalettir.

Rüyada raket fırlatmak, gören kişi için özel olan bir kimse uğruna sevilen bir işi yada ortamı terketmeye delalettir.

Rüyada raket alınıp satıldığını görmek, karşılıklı öğrenilen sırlar nedeni ile düşmanla uzlaşmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com