RÜYADA RAHATLAMAK

Rüyada rahatlamak, gören kişinin Allah tarafından kendisine gelecek hayra, iyiliğe ve yardıma işaret eder ve rüya sahibinin kendisine dünya varmış dedirtecek kadar güzel ve sürpriz gelişmelerle karşı karşıya geleceği anlamına gelir. Gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır ve rüya sahibinin ferahlayacağına, iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, kendini yeniden yaşama, ailesine ve işine verecek morale kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Rahatlamanın Anlamları

Rüyada ağlayarak rahatlamak, gören kişinin çektiği özlemin, hastalığın, fakirliğin ve zahmetin sona ereceği ve gözünden sevinç gözyaşlarının döküleceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kısa süre içinde hiçbir derdinin kalmayacağına, yaşamının da neredeyse mükemmel denilecek noktaya geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk kahkahaları atacağına ve şen şakrak olacağına yorumlanır.

Rüyada tuvalette rahatlamak, rüya sahibinin özellikle de içinde bulunduğu mali krizi atlatmayı başaracağına, bu sayede hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına ve bundan sonra deyim yerindeyse artık kimsenin kendisini tutamayacağına işaret eder. Bu rüya hayırlara yorumlanır. Rüyada kaka yapıp rahatlamak, gören kişinin üzerindeki uğursuzluktan ve tabiri caizse ölü toprağından silkinip kurtulacağına, özgüveninin yerine geleceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına ve hayatın değerini fark ederek kıymetini bilerek yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kusarak rahatlamak, rüya sahibinin hayatın getirdiği günlük ve olağan sorunlar dışında ciddi ve aşılamaz problemleri olmayacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine ve kendi halinde mutlu mesut yaşamayı nasip edeceğine işaret eder.

Rüyada sıkıntıdan kurtulmak, gören kişinin kazadan, beladan, kötü insanlardan kurtulacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin sinirlerinin ok gibi gergin olduğu günlerin son bulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.