RÜYADA PROTEZ GÖRMEK

Rüyada protez görmek, geçici çözümler bulmak, bozulan işleri düzeltene kadar tanıdık kişilerden yardım almak, hayatını daha rahat idame ettirebilmek için gayrimenkul satıp refaha ermek anlamına gelir. Sağlıkla ilgili bazı pürüzlerin gündeme geleceğini ifade eden rüya, gören kişinin durumunu kabullenerek ve şikayet etmeden yaşamaya çalışacağını, işinin kıymetini bileceğini ve bu dönemde önemli bir değişiklik yapmaması gerektiğini vurgular. Protez görmek yolunda giden işlerde veya hayat koşullarında bir anda meydana gelen olumsuz gelişmelere işaret ederken, isyan etmeden hareket etmenin altını çizmektedir. Rüya sahibinin zor günleri atlatmak için sabretmesi gerektiğine, eski gücüne kavuşamasa da, başkalarına muhtaç kalmayacak şekilde yaşayacağını, sağlık sorunları canını sıksa da, ölümcül sonuçlarla karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada Protez Görmenin Anlamları

Rüyada bacak protezi görmek, rüya sahibinin güven duyduğu, yakın olduğu, sırlarını anlattığı bir arkadaşıyla yollarını ayırmasına yorumlanır. Araya giren soğukluk, duyulan bazı sözler nedeniyle bu kimseyle yaşanacak kırgınlığın uzun süreceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine işarettir. Aile üyelerinden herhangi bir destek almadan, kendi bileğinin gücüyle çalışıp para kazanan rüya sahibinin iş hayatında da hak ettiği yere gelmek için çok çalıştığına işaret eder.

Rüyada diş protezi görmek, ele geçecek paranın kişiyi zengin etmese de fakirleşmesini önleyeceğini, belli bir hayat standardı tutturan kişilerin fazla açılmadıkları takdirde kendi yağlarında kavrulacaklarını bildirir. Emekli aylığı bağlanması, küçük bir ev almak gibi anlamlara da gelen rüya, elden ayaktan düşmeden, kendi işlerini yapacak kadar sağlıklı bir hayat sürüleceğini de işaret eder. Diş protezi görmek düzenli bir hayata geçmenin, işlerden kar etmenin ifadesiyken, genç biri diş protezi taktırırsa erken yaşta sorumluluk altına gireceğine ve olgunlaşacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com