RÜYADA PİJAMA GÖRMEK

Rüyada pijama görmek, tek bir tabirle açıklanmaz. Rüyanın durumuna bağlı olarak tabir edilir. Bazen sağlık sorunu olarak yorumlanabilirken bazen de şifa anlamına gelebilir. Bazı rüyalarda hayır ve güzellik anlamına gelirken bazılarında da uğursuzluk ve sıkıntı anlamına gelebilir. Rüyada pijama görmek, bekar kişi için ayrı, evli kişi için ayrı, genç için ayrı, yaşlı için ayrı tabir edilir. Yani bu rüyanın yorumu daha çok kişiye ya da rüyaya özel olarak açıklanır. Temiz ve rahat pijama huzur ve mutluluğa, sağlık içinde yaşamaya, yeni pijama bekar için evlenmeye, buruşuk ve dar pijama can sıkıcı habere delalet eder. Rüyada pijama görmek , can sıkıcı bir haber olarak yorumlanır. Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanır. Temiz, güzel pijama yoldur.

Rüyada Pijama Görmenin Anlamları

Rüyada yeni pijama görmek, evli bir kişi yeni bir çift pijama görürse eşinden yana çok şanslı olacak ve evliliğinden hayır görecek demektir. Eğer bekar kişi bu rüyayı görürse, yakında karşısına diğer yarısı dediği kişi çıkacak ve onunla hiç düşünmeden hayırlı bir evlilik yapacaktır.

Rüyada pijama almak, sahibinin huzurunun ve keyfinin yerinde olacağı eğer her hangi bir sağlık sorunu varsa ondan da kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada pijama almak, sıkıntıların ve sorunların son bulmasına ve kişinin mutlu olacağı günlerin gelmesine yorulur.

Rüyada pijama giydiğini görmek, sahibi eğer rüyasında şık, yeni ve rahat bir pijama giydiğini görürse aile hayatının sorunsuz şekilde yürüyeceğine tabir edilir. Evde huzur ve bereket olacak demektir. Fakat eğer pijama eski, kirli ya da yırtıksa bu gerek sağlıkla gerekse maddiyatla ilgili sorunların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada pijama giyen birini görmek, sahibinin çevresinde güvenilir oldukları konusunda defalarca sınadığı ve bu nedenle de sırtını dayadığında düşmeyeceğine emin olduğu kişiler olduğuna ve rüya sahibinin bu kişileri çok önemsediğine delalet eder. Bunlar rüya sahibine ömür boyu yol arkadaşlığı edecek kimselerdir. Ve herkes bir gün gitse bile onlar hep kalacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com