RÜYADA PAMUK GÖRMEK

Rüyada pamuk görmek, hak yolundan ayrılmayan ve dini hiç bırakmayan bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, hem görünüşte hem de gönülde güzel kişidir, her işine Allah’ın adını zikir ederek başlar ve bu sayede işi kolaylıkla hal olur. Bu kişinin ekmeği helaldir, hak yolunu takip ederek kazancına ulaşır ve imanı tam olduğundan doğru yoldan hiç vazgeçmez. Rüyada pamuk görmek, sevaplara, güzel ve doğru davranışlarla, insanlarla iyi geçinmeye, Allah’ın yarattığı her şeyi sevmeye ve saygı duymaya, şükretmekten geri kalmamaya işaret eder. Rüya sahibi yaptığı güzel işler ve ahlaklı davranışları ile herkes tarafından çok seviliyor demektir.

Rüyada Pamuk Görmenin Anlamları

Rüyada pamuk almak, ahlaklı olarak variyet elde etmeye işaret eder. Rüyasında pamuk aldığını gören kişi mal varlığına kavuşur ve malının da parasının da hayrını verir. Sahip olduğu zenginliğin bir kısmını hak yolunda hayırlı işlere harcamayı ihmal etmez şeklinde yorumlanır.

Rüyada pamuk tarlası görmek, gören kişinin işlerinin kolaylaşmasına ve hafiflemesine bu sayede de rahata kavuşmasına işaret eder. Rüya sahibi işinde çektiği zahmetten, çileden ve eziyetten kurtulacak, sorumluluğu hafifleyecek ve böylece çok daha rahat şekilde kazanç elde edecek demektir.

Rüyada pamuk tarlası sulamak, kargaşaların meydana geleceğine ve belaların baş göstereceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir. Olumsuz olarak bölgede yaşayan bir alimin vefat edeceğine delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalınacağına işaret eder.

Rüyada pamuk toplamak, gören kişinin çok çalışıp, çok emek vererek tabiri caizse kafa patlatıp, nefes tüketip ve dirsek çürüterek kazancına ulaştığına ve maaşının her kuruşunu hak ettiğine tabir edilir. Rüyada pamuk toplamak aynı zamanda kısmete kavuşmak anlamına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.