RÜYADA PALMİYE GÖRMEK

Rüyada palmiye, yaşanacak rahat günlerden sonra sıkıntı içinde geçecek bir döneme işaret ettiği gibi, işlerin yolunda olması nedeni ile rüya sahibinin keyfinin yerinde olacağını, ekonomik yönden de rahat olması sonucunda ailesiyle daha çok vakit geçireceğine işaret eder. Şanslı dönemde olan kişinin isteklerine ulaşmak için daha az çaba harcayacağına ve bundan sonraki adımlarında sonuca daha kısa yoldan ulaşacağına da yorumlanır. Palmiye görmek, tatile gitmek veya tatil beldelerinden birinden yazlık bir ev satın almak anlamına da gelir.

Rüyada Palmiye Görmenin Anlamları

Rüyada palmiye fidanı almak, kendi çabaları ile bir yerlere gelmeye çalışan rüya sahibinin elinden tutacak yaşlı bir kimsenin varlığına işaret eder. Özellikle iş konusunda doğru yöntemlerle çalışmanın sonucunda verimin artacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine işaret eder.

Rüyada palmiye dikmek, küçük bir ev almak veya araba sahibi olmak anlamına gelir. Aynı zamanda küçük bir işi büyütmek, geliştirmek ve zamanda daha çok gelir elde edilecek bir ekmek kapısı açmak şeklinde de yorumlanır. Hayır yapmayı seven rüya sahibinin özellikle yetim çocuklara yapacağı maddi desteğin de tabiridir.

Rüyada palmiye kesmek, hayra yorulmadığı gibi, şanssızlıkların kişinin yakasını bırakmadığı bir dönemi işaret eder. Geçmişte yapılan yanlış bir hamlenin kişinin bugünlerini ve geleceğini olumsuz yönde etkilemesinden dolayı gergin günler yaşanacağını tabir eder. Bahçesindeki palmiyeyi kestiğini görmek gelirin düşmesine ve ekonomik anlamda zor bir döneme işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com