RÜYADA PAÇALI DON GÖRMEK

Rüyada paçalı don görmek, gören kişinini edebine çok düşkün, insanlarla çabuk kaynaşamayan biraz içine kapanık bir eşe sahip olacağına işaret eder. Bu rüya utangaç biriyle flört etmek de demektir. Şans anlamına geldiği gibi, girilecek işte başarılı olunacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine delalettir. İman kuvveti anlamında olan rüya kişinin gamdan, her türlü kederden kurtulacağına, kalbinde esenlik olacağına, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına işarettir. Paçalı don görmek, saygın, asaleti ile herkesi etkileyen, aklı başında, iş sahibi, makam ve mevkisi olan bir kadına işarettir. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse bu özelliklere sahip bir hanımla evlilik yolunda adımlar atar. Gurbette çalışan veya gurbette yaşayan kişilerin memleketlerine döneceklerine yorumlanır. Kişinin uzun yıllar anne ve babasıyla yaşayacağını, onları mutlu etmek, rahat bir hayat sürmelerine yardımcı olmak için varını yoğunu ortaya koyacağını işaret eder.

Rüyada Paçalı Don Görmenin Anlamları

Rüyada paçalı don almak, uzun süredir mevcut olan hayat koşullarını değiştirmek isteyenler için çeşitli fırsatların ayaklarına geleceğini ve bu dönemde rüya sahibinin yapacağı bir iş değişikliğinin kendisi için çok hayırlı olacağını ifade eder. Terbiyeli, hoşgörülü, nazik ve duygusal biriyle yakınlaşma içine girileceğini de müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada paçalı don giymek, gören kişinin kendisini ve hayatını değiştirmek için harekete geçeceğini ifade eden rüya, karşılaşacağı bir kimsenin dini bilgisinden çok etkileneceğini ve inancını daha doğru yaşamak için adımlar atacağını da bildirir. Nefsine hakim olamayan kimselerin kendilerine yapılan uyarıları dikkate alacaklarını, yanlış seçimlerinden dolayı hayatlarını istemedikleri bir hale getirdikleri için pişmanlık duyacaklarına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com