RÜYADA ÖZÜRLÜ GÖRMEK

Rüyada özürlü görmek, gören kişinin kaderine düşeni yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, kontrolü dışında olan ve bahtına yazılmış olanları herkes gibi yaşayacak demektir. Rüya sahibinin alın yazısı olarak tabir edilmektedir. Rüyada özürlü görmek, bir diğer yandan da yanlışa, yanılgılara, çelişkilere, kararsızlıklara ve belirsizliklere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, karmaşık bir ruh hali içinde olacağı ve bu dönemde pek çok hata yapabileceğine işaret eder.

Rüyada Özürlü Görmenin Anlamları

Rüyada özürlü olduğunu görmek, gören kişi beklemediği olaylarla karşılaşacak ve çaresizce başına geleni yaşayacak demektir. Hayat rüya sahibinin karşısına, seçim yapması ve karar vermesi gerekeceği bazı olaylar çıkaracaktır şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, kişinin bazı suçlar işleyeceğine yormaktadır.

Rüyada özürlü birine yardım etmek, bir kimse rüyasında özürlü bir insana yardım ettiğini görürse güç ve kudret sahibi olacağına, hayattaki zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebileceğine işaret eder.

Rüyada sakat görmek, iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Sıkıntı, üzüntü, gözyaşı anlamına gelmektedir. İşlerin ve iyi giden hayatın bozulacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, işine ya da okuluna gidemez olacağına işaret eder. Rüyada sakat birini görmek, rüya sahibinin sahip olduklarının farkında olmadığına, şükretmeyi bilmediğine ve hayata karşı isyan ederek aslında Allah’a isyan ettiğine tabir edilir. Kişi aç açıkta olmadığı halde durumundan memnun olmadığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada sakatlandığını görmek, gören kişinin başına bazı tatsız, üzücü ve can sıkıcı olaylar gelecektir şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi şanssızlık olarak kabul edilecek ve tüm hayatını alt üst edecek bazı olaylarla karşılaşabilir ya da çok üzücü haberler alabilir. Bu rüya, kişiyi çok yıpratacak bir dönemin geleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com