RÜYADA ÖZÜR DİLEMEK

Rüyada özür dilemek, rüya sahibinin dürüst, onurlu, asil ve seçkin olduğuna, kariyerinde yükseleceğine, haramdan uzak duracağına, nefsine hakim olmayı öğreneceğine, egolarından sıyrılmasına ve komplekslerini yenmesine işaret eder. Ailesi için hayırlı olan bir kişinin varlığına işaret eder. Hayır duaları alan, iyi anılan, korunup, gözetilen, şanlı, şerefli ve ünlü bir kişi olmaya yorumlanır. Rüyada özür dilemek aynı zamanda barış dolu günlerin yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Özür Dilemenin Anlamları

Rüyada özür dilediğini görmek, kavgaların, küslüklerin, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve husumetlerin son bulacağı, kinin ve nefretin yerini, hoşgörünün, sevginin, saygının ve anlayışın alacağına işaret eder.

Rüyada affetmek, olgun davranmaya, karşı taraftaki kişinin kusurlarını ve hatalarını örtüp onu alttan almaya, yanlışları gizlemeye ve yüzüne vurmamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisine karşı büyük bir günah işlemiş kişinin ayıbını kapatacağına yorumlanır.

Rüyada af dilemek, insanların iyi geçinmesine, aradaki problemlerin çözülmesine, el sıkışıp sarılmaya, geçmişi unutup, gelecekte birlik ve beraberlik içinde yaşama kararıyla hareket etmeye, sıkıca kenetlenmeye işaret eder.

Rüyada affedilmek, birisinin kendini affettiğini gören kişinin yaptıkları ve konuştukları nedeniyle şimşekleri üzerine çekeceğine ve bu durumun bazı kişileri çok rahatsız edeceğine, rüya sahibinin uyarı alabileceğine işaret eder.

Rüyada tövbe etmek, Allah’a el açıp, yalvararak dua ettiğini gören kişi, namusu ve emeğiyle ekmek kazanan bir kimse olduğuna işaret eder. Kişi makbul bir kuldur şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com