RÜYADA OYUNCU GÖRMEK

Rüyada oyuncu görmek, gören kişinin keyif ve sefa içinde bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kafasına hiçbir şeyi takmadığı, günü ve anı yaşadığı, geçmişi düşünmediği, geleceği ciddiye almadığı yorumu yapılmaktadır. Rüya sahibi yaşadığı günü ve nefes aldığı dakikayı esas alıyor, bu dünyanın geçici olduğunu bilerek yaşıyor demektir. Rüyada oyuncu görmek, muhabbette olmaya, eğlenceye dalmaya işaret eder.

Rüyada Oyuncu Görmenin Anlamları

Rüyada oyuncu olmak, gören kişi gerçek hayatta pek dışa dönük olmayan, her şeyi içinde yaşayan, düşüncelerini açığa vermeyen ve kendini kimseye açmayan kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi bazen kendine bile yalanlar söyleyen bir kişidir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada film görmek, ya da film izlediğini görmek hayırlara tabir edilir ve rüya sahibinin sıkıntısından, derdinden, kederinden ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada aktör olmak, rüya sahibinin olanı ve yaşanılanı inkar eden, gerçekleri çarpıtan ve insanların gözünün içine baka baka bazı şeyleri ört bas etmeye çalışan kişi olarak yorumlanır. Kişi, tabir yerindeyse Allah’ın bildiğini kuldan saklamak için elinden geleni yapacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada aktör görmek, mutlu bir gönül ilişkisine işaret eder. Rüya sahibinin hayatını ve iç dünyasını güzelleştirecek, kendisine heyecanlı ve güzel günler yaşatacak, kadrini kıymetini bilip, kendisine layık olacak biri ile karşılaşacağına ve o kimseyle büyük saadet yaşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aktris görmek, rüya sahibinin gönlüne aşk ateşi düşeceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına işaret eder. Kişi, unutulmayacak ve herkesin yaşamak isteyip de sadece bazılarına nasip olacak kadar eşsiz bir aşk yaşayacaktır şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com