RÜYADA OYUNCAK GÖRMEK

Rüyada oyuncak görmek, rüya sahibinin hayal gücünün büyüklüğüne, çocukça duygulara, sevinçlere ve mutluluğa işaret eder. Rüyada oyuncakla oynamak çocukça bir ruh haline girmeye, yakın zamanda rüya sahibine gelecek olan mutlu edici bir habere, sevince, kişilere yapılan iyiliklerin, onlardan kötülük olarak dönebileceğine veya rüya sahibinin çocukluğundan beri içinde kalan bir takım isteklerini yerine getirmeye karar verip bunun için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Oyuncak Görmenin Anlamları

Rüyada oyuncak satın almak, rüya sahibinin çocuğuna yeni bir oyuncak satın aldığını görmesi, çok uzun bir zamandır aklında olan fakat gerçekleştirememiş olduğu bir eylemi, bir projeyi yakın zamanda hayata geçirebileceğine işaret eder.

Rüyada bir çocuğa oyuncak vermek, uzun ve güzel geçecek bir dönemde mutlu bir ruh haline, rüya sahibinin yakınlarından gelebilecek iyi haberlere, veya çevresindeki kişilere iyilik yapabileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere yardım etmek isteyen yardımsever bir ruh halinde olduğunun işaretçisidir.

Rüyada oyuncak kırılması, oyuncağın kırıldığını ve parçalandığını görmek, rüya sahibinin kısa ve zorlu bir üzüntülü ruh haline, gelebilecek kötü bir habere, veya birilerine kötülük, sahtekarlık, hilekarlık, dolandırıcılık gibi kötü eylemler gerçekleştirebileceğine işaret eder.

Rüyada oyuncak bebekle konuşmak, da oyuncak görmekle aynı sayılabilir fakat rüya sahibinin hayal gücünün çok daha büyük olduğuna işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com