RÜYADA OYUN OYNAMAK

Rüyada oyun oynamak, ciddi olmayan bir kimse ile tabir edilir. Bu kişi, insanlarla ciddi konularda dahi eğlenmeye bayılan, kimsenin duygularına ve düşüncelerine önem vermeyen bir kişi olarak değerlendirilir. Böyle bir rüya, düşüncesizce laflar etmekten ve insanları kırmaktan hiç kaçınmayan, söylediği lafın nereye gideceğinin ya da nelere mal olacağının muhakemesini yapmayan, kaba bir tabirle insanlarla kafa bulmayı kendine uğraş edinen kişi olarak tasvir edilen kimsenin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Oyun Oynamanın Anlamları

Rüyada düğünde oyun oynadığını görmek, gören kişi bazı tatsız ve can sıkıcı olaylar yaşayacak, yoğun stres altında olacağı günler geçirecek demektir. Rüyada düğünde oyun oynamak uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelmektedir, eğlenmek aslında üzülmek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada çiftetelli oynadığını görmek, gören kişinin fesada karışacağına, aklına giren şeytana uyup bazı kişileri parmağında oynatıp, gerek hile yaparak, gerek yalan söyleyerek onlar üzerinden menfaat elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bazen de tek ayak üstünde milyonlarca yalan söylemeye işaret eder.

Rüyada davul zurnayla oynamak, iyi şekillerde tabir edilmez. Kötü haber almaya ya da hoş olmayan sözler duymaya işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacak olaylar yaşanacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada halay çektiğini görmek, iyi bir rüyadır ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel ve büyük gelişmeler yaşanacağına, şansın ve kısmetin açılacağına tabir edilir. Rüya sahibi için sürpriz gelişmeler yaşayacağına, güzel davetler alacağına ve hayırlı iş toplantıları yapacağına işaret eder.

Rüyada dans ettiğini görmek, gören kişi hem ailesi hem de kendisi için çok hayırlı olacak adımlar atacak ve mutluluk gözyaşları dökecek demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin alkışlanacağı kadar güzel işler yapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com