RÜYADA OYNAŞMAK

Rüyada oynaşmak, gören kişinin medeni durumuna bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi bekar bir kişi ise uzun zamandan beri birlikte olduğu ve çok sevdiği kişiden başlarına gelecek kötü bir olaydan dolayı ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi evli birisi ise işlerinin yakın bir zaman içinde bozulacağına ve evliliğinin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Oynaşmanın Anlamları

Rüyada oynaştığını görmek, rüya sahibinin birlikte olduğu kişi ile arasının bazı sorunlardan dolayı açılacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin çoğalacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına ve yakın zaman içinde yaşadığı mutluluğun sonunda üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada eşiyle oynaşmak, rüya sahibinin iş hayatı içinde kuracağı bir ortaklık ile birlikte kazancını büyük oranda arttıracağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, sıkıntılarının sorunlarının sona ereceğine ve hanesinden ve işinde bolluk ve bereketin artacağına işaret eder.

Rüyada kadınla oynaşmak, gören kişinin işlerinin kısa süre içinde hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına ve sevincinin bu haberle daha da artacağına işaret eder.

Rüyada baldızıyla oynaşmak, gören kişinin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak bir olay yüzünden büyük bir tartışma yaşayacağına, bu yüzden eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com