RÜYADA OTOPARK GÖRMEK

Rüyada otopark, hayırlara alamet eder ve gören kişinin yüzünü güldürecek, keyfini ve moralini yerine getirecek bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı gönül hafifliği, rahatlığı ve huzuru bedenine de yansıyacak, mutluluktan yüzüne renk ve can gelecek demektir. Rüya sahibinin sevinci sadece bununla kalmayacak özel hayatını ve meslek hayatını da olumlu yönde etkileyecektir diye değerlendirilir.

Rüyada Otopark Görmenin Anlamları

Rüyada katlı otopark, arka arkaya alınacak müjdeli haberlere ve üst üste yaşanacak sürpriz olaylara delalet eder. Rüya sahibinin mutluluğunun her geçen dakika çoğalacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına rivayet edilir.

Rüyada otoparkta kaybolmak, bazı tabircilere göre yaptığınız şeyin değerince menfaat elde edeceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de kolay kazanılan rızka delalet eder. Olumsuz olarak ise bir rahatsızlık geçirileceğine işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunulan konumu kaybedip fakirleşileceğine delalet eder.

Rüyada otoparka araba park etmek, verdiği uğraşların sonunda düşlediği iyiliğe, parasal külfeti bulunan birinden uzaklaşmaya, ümitsizlikten sonra düşlediği hünere, cefa ile birlikte kavuştuğu mutluluğa, zorlanarak elde ettiği zafere şeklinde tefsir edilebilir, Olumsuz anlam olarak, arabayı park etmek, mağlubiyetten sonra beklenen az olan kazancının artacağına, uğraşarak elde ettiği temiz kazanca, meşakkatle gözlenen hayra, meşakkatle elde edilen müjdeye, sıkıntıları aşarak istenilen daha iyi kazanca şeklinde tefsir edilebilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com