RÜYADA OTOMOBİL GÖRMEK

Rüyada otomobil görmek, değişik durumları olduğu gibi değişik tabirleri de bulunmaktadır. Bu tabirler rüyayı gören kişinin rüyadaki durumuna ve otomobilin nasıl görüldüğüne dair değişiklikler göstermektedir. Rüyada otomobil görmek, gören kişinin kazancını sağlayabilmesi için almış olduğu tedbire veya iş hayatındaki kendin yüksek rütbedeki kişilerden gelecek bir terfi haberine ve saygınlığa işaret eder. Rüyada görülen hareketli otomobil rüya sahibinin işlerinin hızla iyiye gideceğine, park edilmiş bir otomobil ise işlerinde yaşanacak bir durgunluğa işarettir. Rüyada çalışmayan bir otomobili tamir edip çalışır hale getirmek, bozuk olan işlerin kısa süre içinde yoluna girecek olmasına yorumlanır. Rüyada satın alınan otomobil, iş hayatında rüya sahibinin yapacağı düzelmelere veya yeni bir iş bulmaya ve sonunda refaha ermeye işaret eder.

Rüyada Otomobil Görmenin Anlamları

Rüyada otomobile binmek, gören kişinin işinde terfi etmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen otomobil genellikle iş hayatıyla ilgilidir. Görülen ana nesne otomobil ise ciddi bir iş teklifi alabilineceğini gösterir. Eğer rüya sahibi bir taksiye bindi ise yakın bir zaman içinde tatile çıkabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada otomobilden inmek, rüya sahibinin işinde mevki kaybı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Biraz daha özenli, düzenli ve istekli çalışması gerektiğine işaret eder.

Rüyada otomobil kullandığını görmek, iş hayatında gayet başarılı olduğu, eğer rüyayı gören halktan çalışmayan biri ise arkadaşları, eşi, dostu tarafından çok sevildiği, sayıldığı yönünde tabir edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi otomobili sürüyorsa hayatını kendi yönettiği, eğer başka bir kişi sürüyorsa hayatını otomobili kullanan kişinin yönettiğine işaret eder.

Rüyada otomobil peşinden koştuğunu görmek, rüya sahibinin uzun süre işsiz kalabileceğine işaret eder. Gören kişinin işi için gerekli tedbirleri almasının zamanı gelmiş hatta geçmiş bile olabilir demektir. Biraz daha özenli, düzenli ve istekli çalışması gerektiğine işaret eder.

Rüyada otomobil tarafından ezilmek, gören kişi aracın altında kaldıysa, kısa zamanda kendisine büyük bir miras kalabilir ya da zengin olabilir demektir. Rüya sahibi zaten zenginse malına daha çok bereket geleceğine, kazançlarının daha da artacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com